Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Neperstorf, Neukloster-Warin, Nordwestmecklenburg, Mecklenburg-Vorpommern: 19417

19417

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Neperstorf, Neukloster-Warin, Nordwestmecklenburg, Mecklenburg-Vorpommern
Qytet :Neperstorf
Rajon 4 :Neukloster-Warin
Rajon 3 :Nordwestmecklenburg
Rajon 1 :Mecklenburg-Vorpommern
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :19417

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-MV
gjerësi :53.82487
gjatësi :11.61658
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Neperstorf, Neukloster-Warin, Nordwestmecklenburg, Mecklenburg-Vorpommern është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 19417.

Të tjerët u kërkohet në
Neperstorf, Neukloster-Warin, Nordwestmecklenburg, Mecklenburg-Vorpommern,19417 ©2014 kodin postar Query