Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Regensburg, Regensburg, Oberpfalz, Bayern: 93059

93059

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Regensburg, Regensburg, Oberpfalz, Bayern
Qytet :Regensburg
Rajon 3 :Regensburg
Rajon 2 :Oberpfalz
Rajon 1 :Bayern
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :93059

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-BY
gjerësi :49.03495
gjatësi :12.08703
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Regensburg, Regensburg, Oberpfalz, Bayern është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 93059.

Të tjerët u kërkohet në
Regensburg, Regensburg, Oberpfalz, Bayern,93059 ©2014 kodin postar Query