Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Mittenwald, Garmisch-Partenkirchen, Oberbayern, Bayern: 82481

82481

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Mittenwald, Garmisch-Partenkirchen, Oberbayern, Bayern
Qytet :Mittenwald
Rajon 3 :Garmisch-Partenkirchen
Rajon 2 :Oberbayern
Rajon 1 :Bayern
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :82481

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-BY
gjerësi :47.44355
gjatësi :11.26383
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Mittenwald, Garmisch-Partenkirchen, Oberbayern, Bayern është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 82481.

Të tjerët u kërkohet në
Mittenwald, Garmisch-Partenkirchen, Oberbayern, Bayern,82481 ©2014 kodin postar Query