Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Heidelberg, Heidelberg, Karlsruhe, Baden-Württemberg: 69115

69115

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Heidelberg, Heidelberg, Karlsruhe, Baden-Württemberg
Qytet :Heidelberg
Rajon 3 :Heidelberg
Rajon 2 :Karlsruhe
Rajon 1 :Baden-Württemberg
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :69115

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-BW
gjerësi :49.40574
gjatësi :8.68437
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Heidelberg, Heidelberg, Karlsruhe, Baden-Württemberg është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 69115.

Të tjerët u kërkohet në
Heidelberg, Heidelberg, Karlsruhe, Baden-Württemberg,69115 ©2014 kodin postar Query