Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Neuried, Neuried, Ortenaukreis, Freiburg, Baden-Württemberg: 77743

77743

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Neuried, Neuried, Ortenaukreis, Freiburg, Baden-Württemberg
Qytet :Neuried
Rajon 4 :Neuried
Rajon 3 :Ortenaukreis
Rajon 2 :Freiburg
Rajon 1 :Baden-Württemberg
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :77743

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-BW
gjerësi :48.44862
gjatësi :7.81552
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Neuried, Neuried, Ortenaukreis, Freiburg, Baden-Württemberg është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 77743.

Të tjerët u kërkohet në
Neuried, Neuried, Ortenaukreis, Freiburg, Baden-Württemberg,77743 ©2014 kodin postar Query