Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Hamburg, Hamburg, Hamburg: 21073

21073

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Hamburg, Hamburg, Hamburg
Qytet :Hamburg
Rajon 3 :Hamburg
Rajon 1 :Hamburg
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :21073

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-HH
gjerësi :53.44536
gjatësi :9.99085
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Hamburg, Hamburg, Hamburg është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 21073.

Të tjerët u kërkohet në
Hamburg, Hamburg, Hamburg,21073 ©2014 kodin postar Query