Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Hennickendorf, Hennickendorf, Märkisch-Oderland, Brandenburg: 15378

15378

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Hennickendorf, Hennickendorf, Märkisch-Oderland, Brandenburg
Qytet :Hennickendorf
Rajon 4 :Hennickendorf
Rajon 3 :Märkisch-Oderland
Rajon 1 :Brandenburg
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :15378

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-BB
gjerësi :52.50738
gjatësi :13.84602
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Hennickendorf, Hennickendorf, Märkisch-Oderland, Brandenburg është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 15378.

Të tjerët u kërkohet në
Hennickendorf, Hennickendorf, Märkisch-Oderland, Brandenburg,15378 ©2014 kodin postar Query