Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Dillenburg, Lahn-Dill-Kreis, Gießen, Hessen: 35686

35686

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Dillenburg, Lahn-Dill-Kreis, Gießen, Hessen
Qytet :Dillenburg
Rajon 3 :Lahn-Dill-Kreis
Rajon 2 :Gießen
Rajon 1 :Hessen
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :35686

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-HE
gjerësi :50.72236
gjatësi :8.23720
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Dillenburg, Lahn-Dill-Kreis, Gießen, Hessen është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 35686.

Të tjerët u kërkohet në
Dillenburg, Lahn-Dill-Kreis, Gießen, Hessen,35686 ©2014 kodin postar Query