Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Berlin, Berlin, Berlin: 13405

13405

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Berlin, Berlin, Berlin
Qytet :Berlin
Rajon 3 :Berlin
Rajon 1 :Berlin
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :13405

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-BE
gjerësi :52.57426
gjatësi :13.34778
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Berlin, Berlin, Berlin është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 13405.

Të tjerët u kërkohet në
Berlin, Berlin, Berlin,13405 ©2014 kodin postar Query