Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Bergewöhrden, Eider, Dithmarschen, Schleswig-Holstein: 25779

25779

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Bergewöhrden, Eider, Dithmarschen, Schleswig-Holstein
Qytet :Bergewöhrden
Rajon 4 :Eider
Rajon 3 :Dithmarschen
Rajon 1 :Schleswig-Holstein
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :25779

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-SH
gjerësi :54.31857
gjatësi :9.21075
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Bergewöhrden, Eider, Dithmarschen, Schleswig-Holstein është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 25779.

Të tjerët u kërkohet në
Bergewöhrden, Eider, Dithmarschen, Schleswig-Holstein,25779 ©2014 kodin postar Query