Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Voigtsdorf, Mittelsachsen, Chemnitz, Sachsen: 09619

09619

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Voigtsdorf, Mittelsachsen, Chemnitz, Sachsen
Qytet :Voigtsdorf
Rajon 3 :Mittelsachsen
Rajon 2 :Chemnitz
Rajon 1 :Sachsen
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :09619

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-SN
gjerësi :50.75181
gjatësi :13.39763
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Voigtsdorf, Mittelsachsen, Chemnitz, Sachsen është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 09619.

Të tjerët u kërkohet në
Voigtsdorf, Mittelsachsen, Chemnitz, Sachsen,09619 ©2014 kodin postar Query