Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Loch, Berchtesgadener Land, Oberbayern, Bayern: 83364

83364

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Loch, Berchtesgadener Land, Oberbayern, Bayern
Qytet :Loch
Rajon 3 :Berchtesgadener Land
Rajon 2 :Oberbayern
Rajon 1 :Bayern
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :83364

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-BY
gjerësi :47.82447
gjatësi :12.75296
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Loch, Berchtesgadener Land, Oberbayern, Bayern është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 83364.

Të tjerët u kërkohet në
Loch, Berchtesgadener Land, Oberbayern, Bayern,83364 ©2014 kodin postar Query