Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Dietersburg, Rottal-Inn, Niederbayern, Bayern: 84378

84378

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Dietersburg, Rottal-Inn, Niederbayern, Bayern
Qytet :Dietersburg
Rajon 3 :Rottal-Inn
Rajon 2 :Niederbayern
Rajon 1 :Bayern
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :84378

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-BY
gjerësi :48.49514
gjatësi :12.93199
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Dietersburg, Rottal-Inn, Niederbayern, Bayern është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 84378.

Të tjerët u kërkohet në
Dietersburg, Rottal-Inn, Niederbayern, Bayern,84378 ©2014 kodin postar Query