Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Tettnang, Tettnang, Bodenseekreis, Tübingen, Baden-Württemberg: 88069

88069

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Tettnang, Tettnang, Bodenseekreis, Tübingen, Baden-Württemberg
Qytet :Tettnang
Rajon 4 :Tettnang
Rajon 3 :Bodenseekreis
Rajon 2 :Tübingen
Rajon 1 :Baden-Württemberg
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :88069

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-BW
gjerësi :47.67055
gjatësi :9.58848
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Tettnang, Tettnang, Bodenseekreis, Tübingen, Baden-Württemberg është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 88069.

Të tjerët u kërkohet në
Tettnang, Tettnang, Bodenseekreis, Tübingen, Baden-Württemberg,88069 ©2014 kodin postar Query