Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Erfurt, Erfurt, Erfurt, Thüringen: 99085

99085

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Erfurt, Erfurt, Erfurt, Thüringen
Qytet :Erfurt
Rajon 4 :Erfurt
Rajon 3 :Erfurt
Rajon 1 :Thüringen
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :99085

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-TH
gjerësi :50.99978
gjatësi :11.05985
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Erfurt, Erfurt, Erfurt, Thüringen është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 99085.

Të tjerët u kërkohet në
Erfurt, Erfurt, Erfurt, Thüringen,99085 ©2014 kodin postar Query