Gjermanikodin postar Query
GjermaniRheinland-PfalzKoblenzAltenkirchenAltenkirchen (Westerwald): 57610
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Altenkirchen (Westerwald), Altenkirchen, Koblenz, Rheinland-Pfalz: 57610

57610

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Altenkirchen (Westerwald), Altenkirchen, Koblenz, Rheinland-Pfalz
Qytet :Altenkirchen (Westerwald)
Rajon 3 :Altenkirchen
Rajon 2 :Koblenz
Rajon 1 :Rheinland-Pfalz
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :57610

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-RP
gjerësi :50.68778
gjatësi :7.64553
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Altenkirchen (Westerwald), Altenkirchen, Koblenz, Rheinland-Pfalz është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 57610.

Të tjerët u kërkohet në
Altenkirchen (Westerwald), Altenkirchen, Koblenz, Rheinland-Pfalz,57610 ©2014 kodin postar Query