Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Bergisch Gladbach, Rheinisch-Bergischer Kreis, Köln, Nordrhein-Westfalen: 51465

51465

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Bergisch Gladbach, Rheinisch-Bergischer Kreis, Köln, Nordrhein-Westfalen
Qytet :Bergisch Gladbach
Rajon 3 :Rheinisch-Bergischer Kreis
Rajon 2 :Köln
Rajon 1 :Nordrhein-Westfalen
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :51465

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-NW
gjerësi :51.00762
gjatësi :7.18136
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Bergisch Gladbach, Rheinisch-Bergischer Kreis, Köln, Nordrhein-Westfalen është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 51465.

Të tjerët u kërkohet në
Bergisch Gladbach, Rheinisch-Bergischer Kreis, Köln, Nordrhein-Westfalen,51465 ©2014 kodin postar Query