Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Mülheim an der Ruhr, Mülheim an der Ruhr, Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen: 45479

45479

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Mülheim an der Ruhr, Mülheim an der Ruhr, Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen
Qytet :Mülheim an der Ruhr
Rajon 3 :Mülheim an der Ruhr
Rajon 2 :Düsseldorf
Rajon 1 :Nordrhein-Westfalen
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :45479

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-NW
gjerësi :51.42231
gjatësi :6.85321
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Mülheim an der Ruhr, Mülheim an der Ruhr, Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 45479.

Të tjerët u kërkohet në
Mülheim an der Ruhr, Mülheim an der Ruhr, Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen,45479 ©2014 kodin postar Query