Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Düsseldorf, Düsseldorf, Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen: 40629

40629

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Düsseldorf, Düsseldorf, Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen
Qytet :Düsseldorf
Rajon 3 :Düsseldorf
Rajon 2 :Düsseldorf
Rajon 1 :Nordrhein-Westfalen
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :40629

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-NW
gjerësi :51.25781
gjatësi :6.90792
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Düsseldorf, Düsseldorf, Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 40629.

Të tjerët u kërkohet në
Düsseldorf, Düsseldorf, Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen,40629 ©2014 kodin postar Query