Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rosendahl, Coesfeld, Münster, Nordrhein-Westfalen: 48720

48720

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rosendahl, Coesfeld, Münster, Nordrhein-Westfalen
Qytet :Rosendahl
Rajon 3 :Coesfeld
Rajon 2 :Münster
Rajon 1 :Nordrhein-Westfalen
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :48720

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-NW
gjerësi :51.99713
gjatësi :7.09244
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rosendahl, Coesfeld, Münster, Nordrhein-Westfalen është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 48720.

Të tjerët u kërkohet në
Rosendahl, Coesfeld, Münster, Nordrhein-Westfalen,48720 ©2014 kodin postar Query