Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Baarz, Lenzen-Elbtalaue, Prignitz, Brandenburg: 19309

19309

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Baarz, Lenzen-Elbtalaue, Prignitz, Brandenburg
Qytet :Baarz
Rajon 4 :Lenzen-Elbtalaue
Rajon 3 :Prignitz
Rajon 1 :Brandenburg
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :19309

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-BB
gjerësi :53.10392
gjatësi :11.27750
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Baarz, Lenzen-Elbtalaue, Prignitz, Brandenburg është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 19309.

Të tjerët u kërkohet në
Baarz, Lenzen-Elbtalaue, Prignitz, Brandenburg,19309 ©2014 kodin postar Query