Gjermanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Röcken, Lützen, Burgenlandkreis, Sachsen-Anhalt: 06686

06686

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Röcken, Lützen, Burgenlandkreis, Sachsen-Anhalt
Qytet :Röcken
Rajon 4 :Lützen
Rajon 3 :Burgenlandkreis
Rajon 1 :Sachsen-Anhalt
Vend :Gjermani(DE)
Kodi Postar :06686

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :DE-ST
gjerësi :51.24028
gjatësi :12.11612
Zona Koha :Europe/Berlin
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Röcken, Lützen, Burgenlandkreis, Sachsen-Anhalt është e vendosur në Gjermani.Kodi i saj është zip 06686.

Të tjerët u kërkohet në
Röcken, Lützen, Burgenlandkreis, Sachsen-Anhalt,06686 ©2014 kodin postar Query